ورود اعضاء الثلاثاء 9 مارس 2021 | سه شنبه, 19 اسفند 1399

دستور العمل درس کارآموزی

دو شنبه, 01 مهر 1398 ساعت 13:25:31

                                                                              دستورالعمل کارآموزی دانشکده سما ساری

۱)     انتخاب درس کارآموزی از زمان انتخاب واحد نیمسال آغاز شده و فقط دانشجویان ترم آخر مجاز به انتخاب واحد کارآموزی می باشند.

۲)     دانشجویان در صورت توافق با سازمان ها، قبل از اقدام به اخذ واحد، ملزم به ارائه موافقت کارآموزی از طرف سازمان مربوطه می باشند.

  • دانشجویان با مراجعه به واحد ارتباط با صنعت باید فرم پیش ثبت نام را تکمیل نموده و امضاهای مربوطه را اخذ نمایند.
  • پس از تکمیل فرم و تحویل به واحد ارتباط با صنعت ( خانم خالقی) نامه ای برای سازمان ، شرکت و ... آماده می گردد که دانشجو باید آن را به محل کارآموزی برده و تائیدیه آنها را به خانم خالقی تحویل نماید.
  • دانشجو باید فرم "تاییدیه شروع به کار" را بلافاصله بعد از کلاس توجیهی کارآموزی تکمیل و حداکثر تا 3 روز از تاریخ شروع کارآموزی به دفتر ارتباط با صنعت دانشکده تحویل نمايد.
  • جهت دریافت دفترچه کارآموزی به انتشارات دانشکده مراجعه نمایید.

7)     دانشجو ملزم است نسبت به هماهنگی با استاد راهنمای کارآموزی که از طرف واحد ارتباط با صنعت معرفي مي­گردد، قبل از اقدام به شروع کارآموزي، حين كارآموزي و بعد از آن براي اقدام به تهيه گزارش حسب نظر استاد اقدام لازم را انجام نمايد. عدم مراجعه در وقت لازم و هماهنگي با استاد باعث اشكال در كسب نمره كارآموزي مي گردد.

8)     دانشجو موظف است  در پایان کارآموزی،  دفترچه کارآموزی که شامل  گزارش هفتگی ، ارزیابی دانشجو از محل کارآموزی  و ارزیابی سرپرست کارآموزی  که ممهور به مهر محل کارآموزی است را به همراه گزارش جامع کارآموزی به دفتر ارتباط با صنعت دانشکده یا استاد کارآموزی تحویل نماید.

9)     گواهی انجام کارآموزی توسط سازمان یا شرکت يا ... که دانشجو در آن اقدام به گذراندن دوره كارآموزي نموده با مهر مدیر ارشد آن واحد صادر و در آن علاوه بر مشخصات دانشجو، تاریخ شروع و پایان کارآموزی و نام سرپرست کارآموزي دانشجو در واحد و همچنین نظرات دیگر واحد در مورد کارآموز اعلام می گردد.(گواهی مربوطه انتهای دفترچه کارآموزی می باشد) . نقص در گواهي کارآموزي موجب عدم پذيرش و تحويل مدارک توسط دفتر ارتباط با صنعت دانشكده مي شود.

10)     زمان تحویل  دفترچه كارآموزي به استاد کارآموزی و یا دفتر پژوهش و ارتباط با صنعت دانشکده حداکثر تا قبل از شروع امتحانات ترم می باشد و پس از آن هیچ گونه تحویل يا تکميل مدارک انجام نمي گردد و واضح است نمره دانشجو در اين درس مردود اعلام می شود.

۱1) در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تماس با دانشکده ، توسط دانشجو و يا مسوولين واحد کارآموزي مي توانند با شماره 33607650  دفتر ارتباط با صنعت دانشکده (خانم خالقی) مرتبط باشند.

   دفتر پژوهش و ارتباط با صنعت دانشکده

 

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز