ورود اعضاء السبت 27 فيفرييه 2021 | شنبه, 09 اسفند 1399

مراحل فارغ التحصیلی

دو شنبه, 01 مهر 1398 ساعت 16:18:13

مراحل فارغ التحصیلی

  1. پرونده  فارغ التحصیل 15روز  پس از اتمام آخرین امتحان توسط کارشناسان آموزش بررسی شده و در صورت نداشتن منع فراغت از تحصیلی به امور فارغ التحصیلان ارسال میگردد.
  2.  امور فارغ التحصیلان نیز کلیه مدارک دانشجو را بررسی نموده  و در صورت مغایرت ، پرونده به امور آموزش جهت رفع نقص آموزشی عودت داده می شود و در صورت تائید پرونده ، دانشجو با مراجعه به امور فارغ التحصیلان نسبت به تسویه حساب اقدام می نماید.
  3.  امور فارغ التحصیلان با اخذ مدارک مورد نیاز ( دانشجویان باید در طول ترم آخر مدارک را به مسئولین رشته ارائه نمایند.) نظیر فیش های واریزی - کارت دانشجویی- عکس-  کپی کارت ملی -  کارت تغذیه  اقدام به صدور برگه تسویه حساب می نماید.
  4. با مراجعه دانشجو به امور دانشجویی برگه ابطال معافیت تحصیلی(برگه معرفی به نظام وظیفه) در اختیار وی قرار میگیرد.
  5. دانشجو باید امضای خواسته شده در برگه تسویه حساب را بطور کامل اخذ نموده و بعد از تکمیل امضاها و تائید بخشها برگه تسویه حساب را به  امور دانشجویی جهت صدور مدرک ارائه نماید.(در صورت عدم ارائه برگه تسویه حساب  هیچ مدرکی صادر نخواهد شد)

تذکربسیارمهم:

الف: دانشجویانی که از وامهای صندوق رفاه اسفاده می­کنند باید  به صندوق رفاه مراجعه نموده و نسبت به صدور دفترچه اقدام نمایند.

ب:  دانشجویان باید 10% وام را حداکثر یک ماه پس از تاریخ فراغت از تحصیل به حساب صندوق رفاه واریز نمایند.(برای اطلاعات بیشتر به صندوق رفاه مراجعه نمایید)

ج: در صورت عدم واریز مبلغ 10% وام دفترچه قسط صادر نخواهد شد و به تبع آن هیچگونه مدرکی دال بر فراغت از تحصیل به دانشجو داده نخواهد شد.

  امور دانشجویی پس از دریافت برگه تسویه حساب اقدام به صدور مدرک می نماید و دانشجویان می­توانند نسبت به دریافت مدرک خود با توجه به شرایط دریاف مدرک اقدام نمایند.

 

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز